D-Link | Switch | DGS-1005D/E | Unmanaged | Desktop | Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 5
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DGS-1005D/E
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
92 mm
Gross height (mm)
86 mm
Gross width (mm)
100.00 mm
Packing quantity
20 dalių
Tare weight (kg)
0.11 kg
Volume (m3)
0.0007912 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
190.00 g
Plastic (No PET)
10.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
DGS-1005D/E
Gamintojo prekės serija
Switch
PET
4 g
Gross depth master carton
215 mm
Gross width master carton
480 mm
Gross height master carton
200 mm