help_outlineKlausti apie prekę
DGS-1100-24V2/E
2 Prekės
Prekės informacija
Garantija
60 mėn.
Gross depth (mm)
365 mm
Gross height (mm)
100 mm
Bruto svoris
2.1 kg
Gross width (mm)
335 mm