Gaggia Coffee Maker | RI9481/15 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Semi-automatic | Classic Blue
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
Gaggia
RI9481/15
Prekės informacija
Gross depth (mm)
290.00 mm
Gross height (mm)
460.00 mm
Gross width (mm)
320.00 mm
Packing quantity
1 dalių
Tare weight (kg)
1.00 kg
Volume (m3)
0.04 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
900.00 g
Plastic (No PET)
100.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
RI9481/15 Classic E24
Gaminio spalva
Classic Blue
Kitos savybės
Removable Water Tank Warming Plate
Gamintojo prekės serija
Coffee Maker
Palette Qty
36 dalių
Vandens bako talpa
2.1 l
Aukštis
38 cm
Gylis
24 cm
Plotis
23 cm
Kavos pupelių talpa
N/A g
Puodelių talpa
2 puodelių
Siurblio slėgis
15 bar