Gorenje Coffee machine GFACM20S Pump pressure 20 bar, Detachable milk frother, Automatic, 1350 W, Stainless steel
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
GFACM20S
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
238.00 mm
Gross height (mm)
368.00 mm
Gross width (mm)
510.00 mm