Gorenje | Coffee Grinder | SMK150SW | 150 W | Coffee beans capacity 45 g | Lid safety switch | White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SMK150SW
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
110.00 mm
Gross height (mm)
190.00 mm
Gross width (mm)
107.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.10 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
90.00 g
Plastic (No PET)
10.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SMK150SW
Gaminio spalva
White
Kitos savybės
Overheat protection for extra safety
Galingumas
150 W