Epson WorkForce Pro WF-C879R Yellow XXL Ink Supply Unit (C13T05B44N)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
C13T05B44N
3 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
147.00 mm
Gross height (mm)
425.00 mm
Gross width (mm)
44.00 mm