D-Link 4-Port SuperSpeed USB 3.0 Charger Hub DUB-1340/E
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DUB-1340/E
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
0.72 kg
Neto svoris
0.32 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
DUB-1340/E
Kitos savybės
Backward compatible with USB 2.0 and USB 1.1 devices High-speed file transfers at up to 5 Gbps
Gamintojo prekės serija
4-Port SuperSpeed USB 3.0 Charger Hub
Tipas
USB Hub
Gross depth master carton
425 mm
Gross width master carton
340 mm
Gross height master carton
245 mm
Net weight master carton
7.665 kg
Tare weight master carton
0.602 kg
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Įjungti ir žaisti
Yes
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.00 m
Taros svoris (kg)
0.40 kg
Pakuotės gylis (mm)
225.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
150.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
68.00 mm