Cablexpert | PP12-0.5M/R | Red
Cablexpert | PP12-0.5M/R | Red
Cablexpert | PP12-0.5M/R | Red
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
Cablexpert | PP12-0.5M/R | Red
Cablexpert | PP12-0.5M/R | Red
Cablexpert | PP12-0.5M/R | Red
Cablexpert | PP12-0.5M/R | Red
PP12-0.5M/R
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
125 mm
Gross height (mm)
175 mm
Gross width (mm)
12 mm