AXAGON BUCM-AM10AB HQ cable USB-C - USB-A, 1m, USB 2.0, 3A, ALU, braid, black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
BUCM-AM10AB
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
10.00 mm
Gross height (mm)
205.00 mm
Gross width (mm)
130.00 mm