Gembird 12 V Car power inverter, 150 W EG-PWC150-01
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
EG-PWC150-01
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
200.00 mm
Gross height (mm)
85.00 mm
Bruto svoris
0.52 kg
Gross width (mm)
115.00 mm
Neto svoris
0.50 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.02 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
10.00 g
Plastic (No PET)
10.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
EG-PWC150-01
Gamintojo prekės serija
12 V Car power inverter, 150 W
Matmenys (P x G x A)
156 x 76 x 76 mm
Medžiaga
Aluminium and plastic
Kabelio tipas
Cable: cigarette lighter cable, 1.5 sq.mm, 71 cm
Darbo temperatūra (T-T)
5/35 C
Techniniai parametrai
Power output: 150 W continuous power (peak power 300 W)
USB maitinimas
Yes
Features
Allows to connect any AC powered electronics (max. 150W), like notebooks, chargers of mobile phones/cameras, electrical tools etc. Automatic overheat-, overload- and short-circuit protection Loading and thermostatically controlled cooling fan ensure a sta
Išvesties jungtys
230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wave