SALE OUT. | Mill | Heater | AB-H2000DN | Oil Filled Radiator | 2000 W W | Number of power levels 3 | Suitable for rooms up to 24
SALE OUT. | Mill | Heater | AB-H2000DN | Oil Filled Radiator | 2000 W W | Number of power levels 3 | Suitable for rooms up to 24-34 m³ | White | DAMAGED PACKAGING, USED, INCOMPLETE SET | 230 V V
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
AB-H2000DNSO
1 Prekė
Prekės informacija
Funkcijos
3 heat settings: 800/1200/2000W
Gross depth (mm)
495.00 mm
Gross height (mm)
697.00 mm
Gross width (mm)
197.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.599 kg
Volume (m3)
0.07 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1431 g
Plastic (No PET)
168 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
AB-H2000DN
Gaminio spalva
White
Kitos savybės
Mill Heat Boost technology, Day/night thermostat, Over heating protection, Tip-over switch
Specialios funkcijos
Compared to ordinary oil filled radiators, our Mill Oil series are much more effective because of the closed structure of the heater which makes a unique chimney effect (patented Heat boost technology). For instance, our Mill Oil 1000W is as effective as
Galingumas
2000 W W
Gamintojo prekės serija
Heater
Tipas
Oil Filled Radiator
Saleout
DAMAGED PACKAGING, USED, INCOMPLETE SET
Matmenys (P x G x A)
42 x 15 x 65.6 cm mm
Kabelio ilgis
1.6 m m
Palette Qty
13 dalių
Maksimalus kabelio ilgis
1.6 m m
Galingumo lygių skaičius
3
Įtampa
230 V V