Stanley | Stainless Steel Submersible Water Pump, SXUP1100XDE, 1100 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SXUP1100XDE
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
187.00 mm
Gross height (mm)
355.00 mm
Gross width (mm)
170.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.7 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
560 g
Plastic (No PET)
140 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
Stainless Steel Submersible Water Pump, SXUP1100XDE, 1100 W