Black&Decker KW1200EKA-QS 1200W 6.35mm Plunge Router + 6 Bits
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
KW1200EKA-QS
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
195.00 mm
Gross height (mm)
100.00 mm
Gross width (mm)
40.00 mm