ProDVX APPC-10SF Panel PC (R25-7221) arm 10" PoE indfullLED 4GB/16GB RK3568
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
Prekės informacija
Gross depth (mm)
330.00 mm
Gross height (mm)
50.00 mm
Gross width (mm)
200.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.16 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
128.00 g
Plastic (No PET)
32.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
APPC-10SF
Gaminio spalva
Black
Įdiegta operacinė sistema
Android
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
75 x 75 mm