ProDVX APPC-10SFA Panel PC (R25-7581) arm 10" PoE indfullLED NFC CAM Motion 4GB/16GB RK3568
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
330.00 mm
Gross height (mm)
50.00 mm
Gross width (mm)
200.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.19 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
152.00 g
Plastic (No PET)
38.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
APPC-10SFA
Gaminio spalva
Black
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
75 x 75 mm