LG 50UM662H4LC | 50 " | Landscape | webOS | 330 cd/m
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
50UM662H4LC.AEU
2 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
172.00 mm
Gross height (mm)
970.00 mm
Gross width (mm)
1600.00 mm