LG | 27TNF3K-S | 27 " | Landscape/Portrait | 16/7 | WebOS | 300 cd/m | 9 ms | 178 | 178
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
27TNF3K-S.AEU
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
15.10 mm
Gross height (mm)
355.30 mm
Gross width (mm)
614.90 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.00 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1700.00 g
Plastic (No PET)
300.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27TNF3K-S
HD tipas
FHD
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
200 100 mm
Tipas
IPS
Įstrižainė
27 col.
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Matmenys (P x G x A)
614.9 15.1 355.3 mm
Darbo temperatūra (T-T)
0/40 C
Palette Qty
161 dalių
Įrenginio jungtis
Reakcijos laikas
9 ms
Ryškumas
300 cd/m
Matymo kampas, horizontalus
178
Vertikalusis matymo kampas
178
Kontrasto santykis (standartinis)
Operating hours/days
16/7
Placement (L/P)
Landscape/Portrait
Signage product family
Digital Signage
Bezel width
7.7 / 7.7 / 7.7 / 9.7 mm