Stanley | 2-Gear Percussion Hammer Drill With Kitbox | FMEH1100K-QS | 1100 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
FMEH1100K-QS
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
425.00 mm
Gross height (mm)
100 mm
Gross width (mm)
347 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.43 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
350 g
Plastic (No PET)
80 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
FMEH1100K-QS
Galingumas
1100 W