BLACK & DECKER Cordless Drill | BDCDC18B-QW | 18 V | 2x 1.5 Ah | Li-Ion
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
BDCDC18B-QW
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
265.00 mm
Gross height (mm)
225.00 mm
Gross width (mm)
82.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.40 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
350.00 g
Plastic (No PET)
50.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
BDCDC18B-QW
Gaminio spalva
Black/Orange
TI weight (kg)
0.10 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Gamintojo prekės serija
Cordless Drill
Palette Qty
177 dalių
Akumuliatoriaus talpa
2x 1.5 Ah
Akumuliatoriaus įtampa
18 V