Edifier Powered Bluetooth Speakers R1280DBS Brown, Bluetooth, Wireless connection
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
R1280DBS Brown
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
360.00 mm
Gross height (mm)
280.00 mm
Bruto svoris
4.72 kg
Gross width (mm)
260.00 mm
Neto svoris
4.00 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.72 kg
Volume (m3)
0.03 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:5:2017-04-01
Paper/Pasteboard
600.00 g
Plastic (No PET)
122.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
R1280DBS
Gaminio spalva
Ruda
Kitos savybės
Total power output: R/L: 21W+21W RMS Noise level: 25dB (A) Frequency response: 55Hz-20KHz Bass unit: 116mm 13mm silk dome tweeter Signal-to-noise ratio: 85dBA (A)
Belaidis ryšys
Specialios funkcijos
TI weight (kg)
0.02 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Battery
Gamintojo prekės serija
Powered Bluetooth Speakers
Bluetooth
Matmenys (P x G x A)
146 x 178 x 242 mm
Metal
Dėžės turinys
Speakers, Remote control, Speaker connectiong cable 2.5m RCA to RCA audio cable 1.7m 3.5mm-RCA audio cable 1.7m Fiber optic input cable 1.5m User manual
Įvesties tipas
RCA/AUX, Bluetooth, Optical, Coaxial
Įvesties jautrumas
450 50 / 550 50 mV