Mill Heater AB-H2000DN Oil Filled Radiator, 2000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 24-34 m , White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
AB-H2000DN
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
60 mėn.
Funkcijos
3 heat settings: 800/1200/2000W
Bruto svoris
13 kg
Neto svoris
11.401 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
AB-H2000DN
Gaminio spalva
White
Kitos savybės
Specialios funkcijos
Compared to ordinary oil filled radiators, our Mill Oil series are much more effective because of the closed structure of the heater which makes a unique chimney effect (patented Heat boost technology). For instance, our Mill Oil 1000W is as effective as
Galingumas
2000 W
Gamintojo prekės serija
Heater
Tipas
Oil Filled Radiator
Kabelio ilgis
1.6 m
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Galingumo lygių skaičius
3
Įtampa
230 V
Svoris
14900 g
Tinkama kambariams iki
24-34 m
Aukštis
65.6 cm
Gylis
15 cm
Plotis
42 cm
Sekcijų skaičius
9
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.0659295 m
Taros svoris (kg)
1.599 kg
Pakuotės gylis (mm)
490 mm
Pakuotės plotis (mm)
195 mm
Pakuotės aukštis (mm)
690 mm