Mill Heater CO1200WIFI3 GEN3 Convection Heater, 1200 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 14-18 m , White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
CO1200WIFI3
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
60 mėn.
Bruto svoris
5.6 kg
Neto svoris
4.651 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
CO1200WIFI3 GEN3
Gaminio spalva
White
Kitos savybės
With child lock
Galingumas
1200 W
Gamintojo prekės serija
Heater
Tipas
Convection Heater
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Palette Qty
46 dalių
Valdymo tipas
Thermostat: wifi + app
Korpuso medžiaga
Front material: steel Base material: aluminum
Galingumo lygių skaičius
3
Tinkamas kambariams iki
14-18 m
Aukštis
33.5 cm
Gylis
9.5 cm
Plotis
62 cm
Sekcijų skaičius
Inapplicable
IP klasė
N/A
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.0377055 m
Taros svoris (kg)
0.95 kg
Pakuotės gylis (mm)
140.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
665 mm
Pakuotės aukštis (mm)
405 mm