SUNRED Heater IND-2100H, Indus II Bright Hanging Infrared, 2100 W, Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
IND-2100H
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
5.00 kg
Neto svoris
3.30 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
IND-2100H, Indus II Bright Hanging
Gaminio spalva
Juoda
Kitos savybės
3 different positions: 900/1200/2100 Watt. Cable cord: 1.8 m. On/off switch: switch.
Galingumas
2100 W
Gamintojo prekės serija
Heater
Tipas
Infrared
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Valdymo tipas
Remote control
Nuotolinio valdymo pultelis
Yes
Kaitinimo elemento medžiaga
Halogen
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.09 m
Taros svoris (kg)
1.70 kg
Pakuotės gylis (mm)
470.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
470.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
415.00 mm