SUNRED Heater LUG-2000W, Lugo Quartz Wall Infrared, 2000 W, Grey
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LUG-2000W
2 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
2.12 kg
Neto svoris
1.62 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LUG-2000W, Lugo Quartz Wall
Gaminio spalva
Pilka
Kitos savybės
Galingumas
2000 W
Gamintojo prekės serija
Heater
Tipas
Infrared
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Kaitinimo elemento medžiaga
Quartz
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.02 m
Taros svoris (kg)
0.50 kg
Pakuotės gylis (mm)
530.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
155.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
240.00 mm