Mill Invisible Smart WiFi Panel Heater | PA700WIFI4B | Panel Heater | 700 W | Suitable for rooms up to 9-12 m | Black | IPX4
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
PA700WIFI4B
4 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
450.00 mm
Gross height (mm)
121.00 mm
Gross width (mm)
711.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.6 kg
Volume (m3)
0.04 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1496 g
Plastic (No PET)
18 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
PA700WIFI4B
Gaminio spalva
Black
Specialios funkcijos
Galingumas
700 W