Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA1300WIFI4 | Panel Heater | 1300 W | Suitable for rooms up to 15-19 m | White | IPX4
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
PA1300WIFI4
10 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
121 mm
Gross height (mm)
1115 mm
Gross width (mm)
451.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.6 kg
Volume (m3)
0.060846665 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1496 g
Plastic (No PET)
18 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
PA1300WIFI4
Gaminio spalva
White
Specialios funkcijos
Galingumas
1300 W