Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA700WIFI4 | Panel Heater | 700 W | Suitable for rooms up to 9-12 m | White | IPX4
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
PA700WIFI4
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
450.00 mm
Gross height (mm)
116.00 mm
Gross width (mm)
711.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.3 kg
Volume (m3)
0.04 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1074 g
Plastic (No PET)
16 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
PA700WIFI4
Gaminio spalva
White
Specialios funkcijos
Galingumas
700 W