Mill | Heater | AB-H1000MEC | Oil Filled Radiator | 1000 W | Number of power levels 3 | Suitable for rooms up to 12-16 m | White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
AB-H1000MEC
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
343 mm
Gross height (mm)
705 mm
Gross width (mm)
200 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.2 kg
Volume (m3)
0.048363 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1034 g
Plastic (No PET)
166.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
AB-H1000MEC
Gaminio spalva
White
Kitos savybės
Mechanical thermostat. Portable.Over heating protection. Tip-over switch.
Specialios funkcijos
Heat Boost Technology: The design of the heater itself forces the hot air to rise through the hot fins. This increases the speed of the hot air and results in faster and more efficient heat distribution in the room. Heat settings: 400W/600W/1000W
Galingumas
1000 W