Mill Outdoor Heater OH2000ULGPFLOOR Patio heater 2000 W Black IP65
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
OH2000ULGPFLOOR
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
60 mėn.
Gross depth (mm)
300.00 mm
Gross height (mm)
1100.00 mm
Bruto svoris
6.00 kg
Gross width (mm)
300.00 mm
Neto svoris
5.00 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Volume (m3)
0.10 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
CL109:1:2017-04-01
Paper/Pasteboard
1000.00 g
Plastic (No PET)
100.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
OH2000ULGPFLOOR
Gaminio spalva
Black
Kitos savybės
Specialios funkcijos
Galingumas
2000 W