Mill Portable Heater CO1500MAXWIFI3 Convection Heater, 1500 W, Suitable for rooms up to 14-18 m², White, IPX4
CO1500MAXWIFI3
5 Prekės
Prekės informacija
- Garantija
- 24
- Bruto svoris
- 6.50 kg
- Neto svoris
- 4.70 kg
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas
- CO1500MAXWIFI3
- Gaminio spalva
- White
- Specialios funkcijos
- 100% Silent Operations Connected: WiFi + App control
- Galingumas
- 1500 W
- Gamintojo prekės serija
- Portable Heater
- Tipas
- Convection Heater
- Kiekis pakuotėje
- 1.00 dalių
- Palette Qty
- 34 dalių
- Korpuso medžiaga
- Front material: Steel, Base material: Aluminum
- Tinkamas kambariams iki
- 14-18 m
- Aukštis
- 38.5 cm
- Gylis
- 24.5 cm
- Plotis
- 62 cm
- IP klasė
- IPX4
- EEĮ atliekų mokestis
- Yes
- Tūris (m3)
- 0.05 m
- Taros svoris (kg)
- 1.80 kg
- Pakuotės gylis (mm)
- 182.00 mm
- Pakuotės plotis (mm)
- 666.00 mm
- Pakuotės aukštis (mm)
- 420.00 mm