Elite Screens Tripod Series T100UWV1 Diagonal 100 ", 4:3, Viewable screen width (W) 203 cm, Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
T100UWV1
2 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
2280.00 mm
Gross height (mm)
120.00 mm
Bruto svoris
9.095 kg
Gross width (mm)
180.00 mm
Neto svoris
7.68 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.415 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
1360.00 g
Plastic (No PET)
55.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
T100UWV1
Ekrano įstrižainė
100" Diagonal Viewing Size (80.0"W x 60.0"H) col.
Kitos savybės
Svoris
7.8 kg
Gamintojo prekės serija
Tripod Series
Tipas
Portable Screens
Įstrižainė
100 col.
Proporcija
4:3
Gross depth master carton
2300.00 mm
Gross width master carton
180.00 mm
Gross height master carton
120.00 mm