Elite Screens Manual Series M120XWH2 Diagonal 120 " 16:9 Viewable screen width (W) 266 cm White
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
M120XWH2
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
2985 mm
Gross height (mm)
163 mm
Bruto svoris
13 kg
Gross width (mm)
143 mm