Gorenje | Steam Iron | SIH2800TQC | Steam Iron | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 35 g/min | Power 2800 W | Steam b
Gorenje | Steam Iron | SIH2800TQC | Steam Iron | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 35 g/min | Power 2800 W | Steam boost performance 100 g/min | Turquoise/White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SIH2800TQC
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
325 mm
Gross height (mm)
165 mm
Gross width (mm)
150 mm
Packing quantity
6 dalių
Tare weight (kg)
0.20 kg
Volume (m3)
0.00804375 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
200.00 g
Plastic (No PET)
9.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SIH2800TQC
Gaminio spalva
Turquoise/White
Specialios funkcijos
Self-cleaning function
Galingumas
2800 W
Wooden
140.00 g
Gamintojo prekės serija
Steam Iron
Tipas
Steam Iron
Gross depth master carton
460 mm
Gross width master carton
340 mm
Gross height master carton
355 mm