Black&Decker PD1200AV-XJ 12VDC Flexi Auto Vac
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
PD1200AV-XJ
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
303.00 mm
Gross height (mm)
164.00 mm
Gross width (mm)
273.00 mm