ARCTIC S12038-4K serverio ventiliatoriai, 4-pin, 40mm, 3 vnt.
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
Serverio ventiliatoriai, S12038-4K, 4000 RPM, 4-pin, 120mm, juodi, 3 vnt.
Ypatybės:
Techniniai duomenys:
Greitis: 600-4000 aps./min.
Oro srautas: 106 CFM / 180 m³/h.
Statinis slėgis: 11.45 mm/H2O.
Guolis: dvieigis rutulinis guolis (su žalvario korpusu).
Greičio reguliavimas: PWM.
Įtampa / srovė: 12V DC / 0.33A.
Maksimali srovė: 0.60A.
Pradinė įtampa: 3.1 V DC.
Jungtis: 2510 4-Pin ventiliatoriaus jungtis.
Kabelio ilgis: 300 mm.
Degumo standartas UL 94: V-0.
Variklio apsauga: Apsauga nuo atvirkštinio poliškumo.
Matmenys: 120x120x38 mm.