ETA 5in1 Multi-purpose Trimmer | ETA834590000 AUSTIN | Cordless | Number of length steps 4 | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ETA834590000
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
90.00 mm
Gross height (mm)
195.00 mm
Gross width (mm)
135.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.14 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
112.00 g
Plastic (No PET)
28.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
ETA834590000 AUSTIN
Gaminio spalva
Black
TI weight (kg)
0.08 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Gamintojo prekės serija
5in1 Multi-purpose Trimmer
Tipas
Cordless
Palette Qty
729 dalių
Baterijos technologija
Lithium-ion
Įkraunama
Žemo baterijos lygio indikatorius
No
Belaidis
Bazinė stotis
No
Įkrovimo trukmė
1.5 h
Veikimo laikas (max)
60 min.
Maksimalus plaukų ilgis
0.7 mm
Minimalus plaukų ilgis
0.5 mm