Sony Z-series rechargeable battery pack NPFZ100.CE
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
NPFZ100.CE
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
100.00 mm
Gross height (mm)
40.00 mm
Bruto svoris
0.826 kg
Gross width (mm)
140.00 mm