Camelion | LR03-BP10 | AAA/LR03 | Plus Alkaline | 10 pc(s)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
10 mm
Gross height (mm)
165 mm
Gross width (mm)
85.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.009 kg
Volume (m3)
0.00014025 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
7 g
Plastic (No PET)
2 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LR03-BP10
TI weight (kg)
0.106 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Battery
Tipas
AAA/LR03
Pakuotės tipas
Blister
Palette Qty
8696 dalių
Akumuliatoriaus įtampa
1.5 V