Camelion | 4.5V/3LR12 | Plus Alkaline | 1 pc(s)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
85 mm
Gross height (mm)
80 mm
Gross width (mm)
24 mm
Packing quantity
144 dalių
Tare weight (kg)
0.008 kg
Volume (m3)
0.0001632 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
5 g
Plastic (No PET)
3 g
TI weight (kg)
0.081 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Battery
Tipas
4.5V/3LR12
Gross depth master carton
375 mm
Gross width master carton
345 mm
Gross height master carton
255 mm
Net weight master carton
Tare weight master carton
0.33 kg
Pakuotės tipas
Blister
Palette Qty
7488 dalių
Akumuliatoriaus įtampa
4.5 V